Par Ralfu

Šīs mājaslapas (www.ralfsbendrats.lv) veidotājs ir lietpratējs digitālajā mārketingā ar vairāk kā 9 gadu pieredzi šajā jomā. Strādājis ar mārketingu saistītās nozarēs kā partnermārketingā, kopiraitingā un piedāvājis mārketinga un biznesa konsultācijas. Papildus darbojies kā komercdarbinieks un mārketinga stratēģis Latvijas uzņēmumā SIA “Kurzeme GB”. Ralfs pārzin plaša spektra tēmas saistībā ar internetu un mārketingu.

Ralfam patīk palīdzēt cilvēkiem, kuriem vajag atbalstu ar mārketingu saistītos jautājumos. Viņam piemīt stratēģiska, analītiska un sistēmātiska domāšana.

Ja tu kādreiz esi sev jautājis vienu no apakšējiem jautājumiem, tu esi īstajā vietā:

“Kā es varu dabūt vairāk pircējus?”

“Kā es varu palielināt savu produktu vai pakalpojumu cenas?”

“Kā es varu pārdot vairāk produktus saviem esošajiem pircējiem?”

“Kā es varu sistematizēt savu biznesu, lai vairāk laika atliktu saviem vaļaspriekiem?”

“Kā es varu pārliecināt cilvēkus ieklausīties manī?”

Lai arī cik tālu tu nebūtu digitālajā mārketingā, šajā mājaslapā tu gūsi jaunas vitāli svarīgas zināšanas, kas tev atmaksāsies daudzus gadus.

Protams, ātrākais un efektīvākais veids, kā atrisināt savu mārketinga problēmu ir sazināties ar Ralfu pa telefonu (25 712 939) vai e-pastu (rbendrats@gmail.com), lai norunātu konsultāciju pa Skype.

Ralfs konsultē par vispārējo digitālo mārketingu, Facebook mārketingu, cenu palielināšanas stratēģijām, Google AdWords, SEO un citām lietām.

 

Uz jūsu panākumiem,
Ralfs Bendrāts,
Digitālā mārketinga konsultants