Darbs un atpūta – cik katrs no šiem vajadzīgs biznesmenim?

Biznesa psiholoģija

Darbs un atpūta – cik katrs no šiem vajadzīgs biznesmenim?

Jums vajag atrast perfekto attiecību starp šiem abiem, lai gūtu vislielākos panākumus biznesā.

Tagad nedaudz parunāsim par darbu un atpūtu un cik katrs no abiem ir vajadzīgs, lai dabūtu maksimālus panākumus.

Protams, katram cilvēkam ir atšķirīga attiecība starp darbu un atpūtu, lai viņš gūtu gandarījumu dzīvē un biznesā. Ļoti populāra attiecība ir 8-8-8. Respektīvi tas nozīmē, ka 8 stundas dienā jūs strādājat, 8 stundas dienā jūs atpūšaties un 8 stundas guļat. Tā ir visai laba formula iesākumā, bet es teiktu, ka neder visos gadījumos.

Parasti algots darbinieks strādā no 9:00 līdz 17:00, kas ir tieši astoņas stundas. Tas varbūt ir labs daudzums strādniekam, bet ne tas labākais biznesā.

Biznesā cilvēkam 8 stundu dienas darbs ir pārāk maz, lai sasniegtu augstus nosprasutos mērķus. Ja kāds strādā tikai 8 stundas savā biznesā, jūs varēsiet viņu apsteigt tikai tad, ja strādāsiet vairāk – 9 vai 10, vai 11 stundas dienā.

8 stundu miegs ir visai labs daudzums visos gadījumos, jo kārtīgi izgulēties ir vitāli svarīgi, bet atpūta 8 stundas ir, manuprāt, pārāk daudz biznesa īpašniekam un mēs to katrs jūtam.

Kā mēs to jūtam?

Vienkārši – mēs redzam, ka bizness neaug tādos tempos, kā gribētos, salīdzinājumā ar citiem uzņēmumiem.

Protams, es vēlētos norādīt, ka nevajag pārspīlēt un aizstāt atpūtu ar darbu. Atpūtai arī ir savs svarīgums, it īpaši biznesa sākuma stadijā, kad vēl jūs daudz mācāties un jūs neesat tik norūdīts, lai bez apstājas strādātu 12 stundas. Bet paskatieties uz ekstrēmi veiksmīgiem biznesmeņiem kā Džefu Beizosu, Bilu Geitsu vai Marku Zakerbergu. Viņi visi daudz strādā! Tāpēc jau viņi ir miljardieri.

Tomēr vienmēr jāatcerās, ka darbs darba pēc nekam neder. Vajag gudri strādāt, nevis tikai sevi lieki nogurdināt.

Tāpēc atcerieties, draugi, ka bez darba nekur netiksiet. Jo vairāk pūļu darbā jūs ieliksiet, jo vairāk sasniegsiet. Bet sākumā nepārspīlējiet un lēnām būvējiet ar katru nedēļu jūsu darba spējas.

Lai veicas!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *